OfertaPrzykładyCennikKontakt

Przykłady

Zrobimy wszystko co konieczne abyś wyróżniał się od konkurencji szybką, funkcjonalną oraz piękną wizualnie stroną internetową.

Przykładowe zastosowania

Wybierz szablon witryny najbardziej dopasowany do swojej działalności. Szablon dowolnie zmodyfikujemy graficznie i strukturalnie oraz uzupełnimy o dodatkowe moduły. Twoją stronę zilustrujemy zdjęciami, wideo lub inną zawartością. 

Nieruchomość na sprzedaż

Rzeczoznawca

Agroturystyka

Biuro coworkingowe


Agencja ubezpieczeniowa
Agencja nieruchomości

Usługi inżynierskie

Zarządzanie nieruchomościami

Deweloper


Aranżacja wnętrz

Sekcje i moduły

Korzystamy z dziesiątek gotowych sekcji, modułów  elementów. Są one bardzo elastyczne w modyfikacji, właśnie dzięki temu wykonamy Twoją stronę bez żadnych kreatywnych ograniczeń. Łatwo zmodyfikujemy każdy element w bloku, dostosujemy jego kształt, kolor, wielkość i wzajemne ułożenie. Stworzymy paletę kolorystyczną idealnie dopasowaną do Twojego brandingu. Pełen zakres modułów otrzymasz on nas po nawiązaniu współpracy.

Sekcja e-commerce i aktualności

Zarządzanie ofertami Twojej firmy lub aktualnościami już nie będzie kłopotliwe. Dodawaj nowe wpisy, pozycje, aktualizuj ceny i dostępność oferty za pomocą kilku kliknięć w Arkuszach Google.

Do pracy nie będzie Ci potrzebny żaden dodatkowy CMS, wystarczy darmowy dostęp do Arkuszy Google!

Zmiany wprowadzone w arkuszu są natychmiast wyświetlane w Twojej witrynie. 

Twoi użytkownicy będą mogli przeszukiwać i filtrować oferty oraz wysyłać Ci zapytania.

Baza wiedzy i widżet pomocy

Kompleksowy pakiet pomocy technicznej i kanał komunikacji z użytkownikami. Zmniejsz liczbę przychodzących pytań nawet o 80% i pokaż klientom, że ich opinia ma znaczenie.

Baza wiedzy

Baza wiedzy i artykuły odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania klientów. Na Twojej stronie zostanie zaprezentowana jako widżet wsparcia.

Widżet wsparcia

Widżet pomocy zawiera również formularz kontaktowy i czat na żywo (wkrótce).


Produkt firmy InfoImagine. Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone